58 | 10:28 | 20 | W.J13.2X | 141 | | (125) Beccles Rowing Club | | (126) Putney High School RC (Thomas) | |
140 | 14:05 | 20 | W.J13.2X | 199 | | (122) Putney High School RC (Bishop) | | (123) Putney High School RC (Saunders) | |
141 | 14:08 | 20 | W.J13.2X | 199 | | (124) Cantabrigian RC | | Winner of Race 58 | |
199 | 16:48 | 20 | W.J13.2X | | | Winner of Race 140 | | Winner of Race 141 | |
|
29 | 09:13 | 27 | J15.A.1X | 130 | | (169) Medway Towns RC (Newton) | | (170) Barn Elms RC (Quigley) | |
47 | 09:58 | 27 | J15.A.1X | 126 | | (172) Beccles Rowing Club | | (173) Hollowell Scullers | |
41 | 09:43 | 27 | J15.A.1X | 126 | | (174) The King's School Canterbury BC (Kahol de Jong) | | (175) Peterborough City | |
130 | 13:37 | 27 | J15.A.1X | 192 | | Winner of Race 29 | | (171) Globe RC (Sullivan) | |
126 | 13:27 | 27 | J15.A.1X | 192 | | Winner of Race 47 | | Winner of Race 41 | |
192 | 16:27 | 27 | J15.A.1X | | | Winner of Race 130 | | Winner of Race 126 | |
|
35 | 09:28 | 29 | J14.A.1X | 121 | | (182) Sudbury RC | | (183) Beccles Rowing Club | |
38 | 09:35 | 29 | J14.A.1X | 122 | | (186) Huntingdon RC (Searle) | | (187) Peterborough City (Marshall) | |
121 | 13:15 | 29 | J14.A.1X | 190 | | Winner of Race 35 | | (184) Cantabrigian RC | |
122 | 13:17 | 29 | J14.A.1X | 190 | | (185) St Ives RC (Rogers) | | Winner of Race 38 | |
190 | 16:21 | 29 | J14.A.1X | | | Winner of Race 121 | | Winner of Race 122 | |
|
5 | 08:10 | 33 | W.NOV.1X | 34 | | (202) City of Cambridge (Bell) | | (203) Medway Towns RC | |
6 | 08:12 | 33 | W.NOV.1X | 33 | | (210) St Ives RC | | (211) City of Cambridge (Hill) | |
34 | 09:25 | 33 | W.NOV.1X | 113 | | Winner of Race 5 | | (204) Beccles Rowing Club | |
31 | 09:18 | 33 | W.NOV.1X | 113 | | (205) The King's School Canterbury BC | | (206) Deben RC | |
32 | 09:20 | 33 | W.NOV.1X | 114 | | (207) Broxbourne RC | | (208) Lea Rowing Club | |
33 | 09:23 | 33 | W.NOV.1X | 114 | | (209) Pembroke College, Cambridge | | Winner of Race 6 | |
113 | 12:52 | 33 | W.NOV.1X | 188 | | Winner of Race 34 | | Winner of Race 31 | |
114 | 12:54 | 33 | W.NOV.1X | 188 | | Winner of Race 32 | | Winner of Race 33 | |
188 | 16:15 | 33 | W.NOV.1X | | | Winner of Race 113 | | Winner of Race 114 | |
|
4 | 08:07 | 35 | W.J16.A.1X | 28 | | (224) St Neots RC | | (225) Deben RC (Haywood Smith) | |
22 | 08:52 | 35 | W.J16.A.1X | 111 | | (217) Deben RC (Eaton) | | (218) Beccles Rowing Club | |
26 | 09:05 | 35 | W.J16.A.1X | 111 | | (219) Nottingham & Union RC | | (220) Globe RC (Doye) | |
27 | 09:08 | 35 | W.J16.A.1X | 104 | | (221) Sudbury RC | | (222) Hollowell Scullers (Fenemore) | |
28 | 09:10 | 35 | W.J16.A.1X | 104 | | (223) Peterborough City (Firoozmand) | | Winner of Race 4 | |
111 | 12:47 | 35 | W.J16.A.1X | 181 | | Winner of Race 22 | | Winner of Race 26 | |
104 | 12:29 | 35 | W.J16.A.1X | 181 | | Winner of Race 27 | | Winner of Race 28 | |
181 | 15:52 | 35 | W.J16.A.1X | | | Winner of Race 111 | | Winner of Race 104 | |
|
12 | 08:27 | 39 | W.J13.1X | 102 | | (256) Huntingdon RC | | (257) Putney High School RC (Almedia Bridges) | |
101 | 12:22 | 39 | W.J13.1X | 179 | | (253) Putney High School RC (Moore) | | (254) St Ives RC | |
102 | 12:24 | 39 | W.J13.1X | 179 | | (255) Beccles Rowing Club | | Winner of Race 12 | |
179 | 15:46 | 39 | W.J13.1X | | | Winner of Race 101 | | Winner of Race 102 | |