Star Regatta
Saturday 8th June 2013
Click here to view the full Draw.
Click here to view the Regatta Timetable.
Draw for Bedford Girls School
5) Womens Intermediate 3 Eights
11) Bedford Girls School (Selvey)──────────────────┐
│
12) Trinity Hall──────────────────┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 169 17:42
13) Bedford Girls School (Crook)──┘ Race 112 14:39
25) Women's Junior 15 Coxed Quads (Beginner A)
70) Bedford Girls School (Long)───────────────────┐
│
71) Bedford Modern School────────┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 153 16:45
72) Bedford Girls School (Crook)─┘ Race 100 13:57
27) Women's Junior 14 Coxed Quads (Beginner A)
75) King's School Ely───────────────────────────────┐
├────────────────┐
76) Bedford Girls School (Wallace)──────────────────┘ Race 98 13:51 │
├────────────────
77) Oundle School───────────────────────────────────┐ │ Race 151 16:39
│ │
78) Bedford Modern School──────────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 99 13:54
79) Bedford Girls School (Swain)───┘ Race 53 11:36
28) Womens Junior 14 B Coxed Quads
80) Bedford Girls School───────────────────┐
│
81) Bedford Modern School─┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 146 16:24
82) Oundle School─────────┘ Race 97 13:48
29) Women's Junior 18 Coxless Pairs
83) Bedford Girls School (McDonagh)──────────────────┐
│
84) Bedford Girls School (Pryer)────┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 145 16:21
85) Bedford Girls School (Crook)────┘ Race 96 13:45
40) Women's Junior 14 Double Sculls
121) King's School Ely (Taylor)──────────────────┐
├────────────────┐
122) Star Club───────────────────────────────────┘ Race 83 13:06 │
├────────────────
123) St Neots────────────────────────────────────┐ │ Race 133 15:45
│ │
124) Bedford Girls School───────┐ ├────────────────┘
├────────────────┘ Race 84 13:09
125) King's School Ely (Parris)─┘ Race 48 11:21
52) Women's Junior 17 Sculls
166) King's School Ely─────────────────────┐
│
167) Bedford Girls School─┐ ├────────────────
├────────────────┘ Race 123 15:15
168) Milton Keynes────────┘ Race 67 12:18
53) Women's Junior 16 Sculls
169) Star Club (Rubens)─────────┐
├────────────────┐
170) Bedford Girls School───────┘ Race 10 09:27 │
├────────────────┐
171) Milton Keynes (Williamson)──────────────────┘ Race 37 10:48 │
├────────────────┐
172) Star Club (Gowing)──────────────────────────┐ │ Race 59 11:54 │
├────────────────┘ │
173) Milton Keynes (Collins)─────────────────────┘ Race 40 10:57 │
├────────────────
174) Star Club (Sadd)────────────────────────────┐ │ Race 121 15:09
├────────────────┐ │
175) Milton Keynes (Hudson)──────────────────────┘ Race 39 10:54 │ │
├────────────────┘
176) Star Club (Bennewith)───────────────────────┐ │ Race 63 12:06
├────────────────┘
177) Milton Keynes (Johnson)────┐ │ Race 41 11:00
├────────────────┘
178) Star Club (Gowing)─────────┘ Race 6 09:15
Loser of Race 10────────────────┐
├────────────────┐
Loser of Race 40────────────────┘ Race 69 12:24 │
├────────────────
Loser of Race 39────────────────┐ │ Race 122 15:12
├────────────────┘
Loser of Race 6─────────────────┘ Race 73 12:36
55) Women's Junior 15 Sculls
179) Bedford Girls School───────────┐
├────────────────┐
180) Star Club (Frost)──────────────┘ Race 8 09:21 │
├────────────────┐
181) Hollowell Scullers (Fenemore)───────────────────┘ Race 33 10:36 │
├────────────────┐
182) Star Club (Wiseberg)────────────────────────────┐ │ Race 62 12:03 │
├────────────────┘ │
183) Oundle School───────────────────────────────────┘ Race 32 10:33 │
├────────────────
184) Star Club (Feltham)─────────────────────────────┐ │ Race 118 15:00
├────────────────┐ │
185) Milton Keynes───────────────────────────────────┘ Race 34 10:39 │ │
├────────────────┘
186) King's School Ely───────────────────────────────┐ │ Race 56 11:45
├────────────────┘
187) Star Club (Wallace)────────────┐ │ Race 35 10:42
├────────────────┘
188) Hollowell Scullers (Cotterell)─┘ Race 9 09:24
Loser of Race 8─────────────────────┐
├────────────────┐
Loser of Race 32────────────────────┘ Race 72 12:33 │
├────────────────
Loser of Race 34────────────────────┐ │ Race 120 15:06
├────────────────┘
Loser of Race 9─────────────────────┘ Race 66 12:15
57) Women's Junior 14 Sculls
189) Star Club (Osgood)────┐
├─────────────────────────────────┐
190) Falcon────────────────┘ Race 4 09:09 │
├────────────────┐
Loser of Race 7─────────────────────────────┐ │ Race 64 12:09 │
├────────────────┘ │
Loser of Race 5─────────────────────────────┘ Race 29 10:24 │
├────────────────
Loser of Race 4─────────────────────────────┐ │ Race 117 14:57
├────────────────┐ │
191) Oundle School (Crowe)─┐ │ Race 30 10:27 │ │
├────────────────┘ │ │
192) Bedford Girls School──┘ Race 5 09:12 ├────────────────┘
│ Race 65 12:12
193) Oundle School (James)─┐ │
├─────────────────────────────────┘
194) Star Club (Eagles)────┘ Race 7 09:18